Officium365 - program online do obsługi kancelarii
NOWI KLIENCI! Sprawdź bezpłatnie oprogramowanie Officium365. Wypróbuj przez 90 dni za darmo!

Program Officium365

Zbiór ułatwień do zarządzania Kancelarią!

Przejrzysty interfejs

Program Officium365 został tak skonstruowany, aby już od pierwszego uruchomienia użytkownik nie miał problemu z odnalezieniem żądanej funkcji.

Prostota w użytkowaniu

Przy użyciu skrótów można wykonać powierzone zadania o wiele prościej i szybciej. Dzięki wykorzystaniu ikon i możliwości personalizacji wyglądu nikt nie będzie mieć problemu z obsługą aplikacji.

Powiadomienia i alerty

Już nic nie umknie Twojemu klientowi lub pracownikowi. Poinformuj go o zbliżających się spotkaniach, wizytach za pomocą maila lub SMS. Dodatkowo każdy użytkownik po zalogowaniu się do aplikacji otrzymuje alerty o ważnych informacjach.

Kalendarz

Dzięki integracji kalendarza z aplikacją możesz łatwo dodawać nowe spotkania, a także wysyłać powiadomienia o nich. Każdy użytkownik ma dostęp do własnego prywatnego kalendarza.

Raporty i logi

Każde działanie użytkownika jest zapisywane, aby umożliwić generowanie raportu dla klienta wraz z szczegółowym opisem i przeznaczonym czasem na wykonywane działania.

Poczta email

Każdy użytkownik może podpiąć dowolne konto pocztowe, a następnie w pełni z niego korzystać. Nie ma już potrzeby instalowania dodatkowych programów, wszystko można zrobić z poziomu aplikacji. Wysyłanie, odbieranie, dodawanie czy pobieranie załączników nie stanowi żadnego problemu.

Bezpłatne wsparcie techniczne.

W cenie subskrypcji posiadasz pełny dostęp w aplikacji. Wszystkie aktualizacje oraz dodatkowe moduły są dostępne zaraz po ich wydaniu w cenie subskrypcji.

Subskrypcja 19,90 zł