Officium365 - program online do obsługi kancelarii
NOWI KLIENCI! Sprawdź bezpłatnie oprogramowanie Officium365. Wypróbuj przez 30 dni za darmo!

Centrum Pomocy Officium365

powrót do kategorii

 • W jaki sposób wygenerować raport dla klienta?

  W celu wygenerowania dla klienta raportu podsumowującego wykonane zadania wraz z czasem przeznaczonym na nie należy wybrać opcję Kontrahenci - zadania w opcji Raportowanie oraz wybrać konkretnego klienta z listy rozwijanej. Poniżej listy zadań znajduje się podsumowanie wraz z przyciskiem Generuj PDF dla klienta tworzącym raport.

 • W jaki sposób wygenerować raport dla pracodawcy?

  W celu wygenerowania dla pracodawcy raportu podsumowującego wykonane zadania wraz z czasem przeznaczonym na nie należy wybrać opcję Kontrahenci - zadania w opcji Raportowanie oraz wybrać konkretnego klienta z listy rozwijanej. Poniżej listy zadań znajduje się podsumowanie wraz z przyciskiem Generuj PDF dla pracodawcy tworzącym raport.

 • W jaki sposób sprawdzić zadania pracowników?

  W celu przeglądu dla pracodawcy raportu podsumowującego wykonane zadania wraz z czasem przeznaczonym na nie oraz powiązaną sprawą i zadaniem należy wybrać opcję Pracownicy - zadania w opcji Raportowanie oraz wybrać konkretnego pracownika z listy rozwijanej i przedział czasu.

 • W jaki sposób wygenerować raport o konkretnej sprawie dla pracodawcy?

  W celu wygenerowania dla pracodawcy raportu podsumowującego wykonane zadania w konkretnej sprawie należy wybrać opcję Zadania w Sprawach w opcji Raportowanie oraz wybrać konkretną sprawę z listy rozwijanej. Poniżej listy zadań znajduje się podsumowanie wraz z przyciskiem Generuj PDF dla pracodawcy tworzącym raport.

 • W jaki sposób wygenerować raport o konkretnej sprawie dla klienta?

  W celu wygenerowania dla klienta raportu podsumowującego wykonane zadania w konkretnej sprawie należy wybrać opcję Zadania w Sprawach w opcji Raportowanie oraz wybrać konkretną sprawę z listy rozwijanej. Poniżej listy zadań znajduje się podsumowanie wraz z przyciskiem Generuj PDF dla klienta tworzącym raport.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Kontakt